WhatsApp ile yardım alın
sadsad x
asdasd
KURUMSAL SATIŞLARTürkiye'nin en büyük Ankastre ve beyaz eşya alışveriş merkezi ARTINOX CENTER'ın kurumsal satış bölümüne hoş geldiniz!


Artık işyerinizde sadece tek bir markaya bağlı değilsiniz. Gelişen piyasa şartları ve rekabet ortamına, tüketici tercihlerindeki hızlı değişime ayak uydurmanın zorunlu olduğu bu günlerde, müşterilerimizin taleplerine cevap vererek, karlılığımızı da arttırmak zorundayız.

ARTİNOX CENTER, satışını yaptığı SIEMENS, TEKA, ELECTROLUX, HOTPOINT ARİSTON, GENERAL ELECTRIC, VESTEL, SILVERLINE, AEG ELECTRLOLUX, ELICA Markalarının, ankastre cihazları ve solo cihazlarını, toptan fiyatlara sizlerin hizmetine sunmaktadır.

ARTİNOX CENTER'ın sunduğu bu hizmet sayesinde, stok ve depolama, personel, sigorta, nakliye ve daha birçok maliyetten kurtulmuş olup her markaya ulaşarak satış yapma ve karlılığınızı arttırma fırsatı elde etmiş olacaksınız.

Sadece bir tıkla kolayca tüm markaların toptan ve perakende fiyatlarına ulaşabilir, müşterinizin istediği özellikteki ürünlere filtreleme sayesinde hızlı bir şekilde ulaşarak hangi markalarda mevcut olduğunu görebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Sitemizden tekliflerinizi oluşturarak saklayabilir, satın alma aşamasında sipariş olarak gönderebilirsiniz.

ARTİNOX CENTER'dan ÖDEMELERİNİZE BÜYÜK BİR YENİLİK DAHA!

Tüm bankalara ait kredi kartlarının çok uygun komisyon oranlarından, (+) taksit kampanyaları ve erteleme kampanyalarından faydalanabilir, sizde mevcut olmayan banka pos cihazı sayesinde, satışı kaçırmamış, aynı zamanda daha düşük banka komisyonu ödeyerek karlılığınızı arttırma imkanına kavuşmuş olacaksınız. Bu sayede siparişlerinizin ödemelerini sitemizden taksitli olarak, ister kendinize ait, ister müşterinizin kredi kartı ile yapabilirsiniz.

ARTİNOX CENTER GÜVENLİĞİ NASIL SAĞLIYOR ?

Biz ARTİNOX CENTER olarak siparişlerinizin ve ödemelerinizin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. Alt yapımızda kullanılan tüm sistemler, en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta ve teknolijilerde gerçekleşen değişim ve yenilikler hızla güncelleştirilmektedir.

Sitemize girdiğiniz bilgileriniz, sipariş ve ödeme işlemlerinizin tümü SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Kullandığınız tarayıcı (browser) bu sayfalarda yaptığınız işlemleri size kilitli anahtar şeklinde gösterek doğruluğunu onaylamaktadır. Bu sayede hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez. Güvenli ödeme sistemini oluşturan sayfalarda, RapidSSL 256 Bit SSL sertifikası kullanılmaktadır.

3D SECURE NEDİR?

İnternet üzerindeki alışverişin güvenliğini arttırmak amacı ile Visa ve Mastrer Card tarafından geliştirilen bu sistem, herhangi bir ödeme sırasında kartınızın sahibi olan bankanızın web sitesine yönlendirerek kredi kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaralarınız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için internet alış verişlerinde güvenliğinizi sağlamış olursunuz.

Bayi Kayıt Ekranı
Üyelik Bilgileri
{{ errors.first('name')}}
{{ errors.first('surname')}}
{{ errors.first('tax_number')}}
{{ errors.first('tax_office')}}
{{ errors.first('company')}}
{{ errors.first('identity_number')}}
İletişim Bilgileri
{{ errors.first('mobile_phone')}}
{{ errors.first('home_phone')}}
{{ errors.first('email')}}
{{ errors.first('office_phone')}}
{{ errors.first('address')}}
{{ errors.first('post_code')}}
Şifre Bilgileri
{{ errors.first('password')}}
{{ errors.first('password_again')}}

Kayıt olurken kullandığınız iletişim ve fatura bilgileriniz yalnızca siparişlerinizi kayıt altına almakta kullanılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.