sadsad x
asdasd
Nedir bu ankastreal.com ?
28.12.2013

Nedir bu ankastreal.com ?

Günümüzde artık internetten alış veriş yapmak son derece avantajlı olarak bilinmektedir. Gerek indirim siteleri olsun, gerekse karşılaştırma siteleri olsun, firmalar tüketicilere en uygun fiyatı ve indirimleri sunarak satışlarını arttırma, diğer firmaların önüne geçebilme çabası içindeler. Bu da tüketicilerin avantajına bir durum oluşturuyor. İnternetten alış veriş yapmak, zamandan büyük oranda tasarruf sağlamakta olduğu gibi aynı zamanda da birçok ürünü seçenekleri ve çeşitleri ile birlikte bir anda görebilme imkânını da sağlamaktadır. Uzmanlar önümüzdeki yıllarda mevcut ticaretin çok büyük bölümünün internet üzerinden yapılacağını düşünüyorlar. Bu yüzden bir çok firma internet satışına artık daha fazla önem vermeye başladı. Arttırılan güvenlik önlemleri ve tüketici hakları sayesinde, büyük tutarlı ürünlerde dahi insanlar internet üzerinden kolaylıkla ve güvenle alışveriş yapabilmekteler.

Aynı şekilde mutfak ürünlerinde, beyaz eşyalarda ve de ankastre ürünlerde de internetten güvenli alış veriş yapmanın adresi www.ankastreal.com olarak karşımıza çıkmakta. Tüketicilerin bu adresi tercih etmelerinin başlıca sebepleri kredi kartı güvenliğini 3D secure ve 256-bit şifrelemeyle sağlaması, telefon ve online müşteri destek hattı, bilgili ve dürüst satış ekibi, satılan tüm markaların yetkili satıcısı olması ve tabii ki 5 katlı bir satış mağazasının bulunmasıdır.

Sitede ankastre ürünler kategorilerine göre ayrılmış durumda. Ürünler detaylarıyla tanıtılmakta, ürün bilgileri güncel tutulmakta ve istenildiğinde ürünler karşılaştırılabilmekte. Ayrıca detaylı ürün filtreleme sayesinde aradığınız özelliklerdeki ürünü bulmak çok kolay. Aynı zamanda da yapılan indirimler de kişilere alım kolaylığı sağlayarak, kazançlı ve de doğru alış veriş yapabilmiş olmanın da keyfini yaşatmaktadır.

Sitenin ödeme seçenekleri de fazlasıyla çok seçenek sunmakta. Havale/EFT, kredi kartıyla 12 taksite kadar vade seçenekleri ve banka kampanyaları, PayPal ile ödeme, İstanbul içine kapıda kredi kartına taksit imkanı, tüm Türkiye'ye kapıda nakit ödeme imkanı bulunmakta.

Sitede İstanbul içi 300 TL. üzeri alışverişlerde kargo bedava, Türkiye'nin her yerine de 1.000 TL.  üzeri alışverişlerde kargo bedava. Ayrıca firmaların kampanyaları dahilinde bazı ürünler yine ücretsiz olarak Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmekte.

Sitedeki indirimleri ve kampanyaları firmanın facebook ve twitter hesaplarından da takip edebilirsiniz, ayrıca sitenin kullanımı ve ürün tanıtım videolarını firmanın youtube sayfasından, teknolojideki son haberleri blog sayfasından ve google+'tan takip edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.