sadsad x
asdasd
Silverline geniş iç hacimli fırınları ile istediğiniz yemeği pişirmek şimdi daha kolay...
14.03.2015

 Silverline geniş iç hacimli fırınları ile istediğiniz yemeği pişirmek şimdi daha kolay.BO6210X01

66 L iç hacimleriyle ankastre Silverline BO6210X01 fırınlar, en lezzetli yemekleri pişirirken sağladıkları  temizlik kolaylıkları ile de fark yaratır.A sınıfı enerji tüketimi ile cebinizede zarar vermiyor oldukça tasarruflu bir fırın olarak göze çarpıyor.   

Parmak izi bırakmayan Inox yüzeye sahip BO6210X01 Ankastre fırın, mutfağınızda her zaman estetik ve şık bir görünüm sağlayacaktır.A-%20 sınıfı enerji tüketimi sayesinde bütçenize arkadaş bir fırındır. 8 fonksiyonlu 66 litre hacmi olan BO6210, yeni nesil PRO-COOK  tepsisi ile lezzetinize lezzet katmaya aday. Dokunmatik Sensörlü Elektrikli Programlayıcı sayesinde size vakit kazandırıp, misafirlerinize sıcak servis yapmanızı sağlayarak yardımcınız olacaktır.

BO6210x01 kolay çıkarılabilir iç cam kapak sistemine sahiptir. Bu sayede fırınınızı temizlemek çok daha kolay. Fırın içinde tepsinin hareketini kolaylaştırmak için çift teleskopik ray bulunmaktadır. Emniyet termostatıyla can güvenliğinizi koruyan BO6210x01, aile dostunuz olmaya aday görünüyor...                                                                                                                                         

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.