WhatsApp ile yardım alın
150 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Electrolux EIV9467, Ankastre INDÜKSİYON OCAK, 90 cm

Ürün Kodu : 949596708
41.360 TL
46.999 TL
%12 İndirim

Electrolux EIV9467, Ankastre INDÜKSİYON OCAK, 90 cm

İndüksiyonlu ocağımızdaki Multiple Bridge fonksiyonu sayesinde daha geniş pişirme alanlarını rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Birleşik pişirme alanları aynı sıcaklıkları ve zaman ayarlarını kullanır. Böylece siz de plancha veya kavurma tenceresi gibi farklı pişirme kaplarını kullanabilirsiniz.

Infinite® İndüksiyon Teknolojisi ile tencelerinizin taban ölçülerine mükemmel uyum sağlar.

Infinite® İndüksiyon Teknolojisi farklı ölçülerdeki tencere ve tavalarınıza mükemmel uyum sağlar. Oluşturulan ısı yalnızca tencere tabanına yönlendirilir. Pişirme süresinden ve enerjiden tasarruf sağlanır.

Davlumbazınızı otomatik olaran çalıştıran, hızını ayarlayan ve kapatan Hob2Hood Teknolojisi

Davlumbazınızı otomatik olarak ocağınızdan kontrol eden Hob2Hood Teknolojisi ile ocak pişirmeye başladığınızda davlumbazı çalıştırır, hızı ayarlar ve pişirme işlemi bittikten sonra gerekli havalandırmayı sağlayarak kapatır.

Sadece aktif olan pişirme alanı aydınlanır

Kabınızı ocağınızın üstüne yerleştirdiğinizde ilgili sürgülü kontrol düğmesinin ışığı otomatik olarak yanar. Böylece pişirme için hangi kontrolü kullanacağınıza rahatlıkla karar verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken tek bir dokunuşla yemeğin istenilen sıcaklığını belirlemek. İstediğiniz lezzeti hızlı bir şekilde elde edersiniz.

Sıcaklığı istediğiniz zaman elde edin

Yüksek hassasiyetli indüksiyon teknolojisiyle dilediğiniz ısıyı hızlıca ve doğru bir şekilde elde edin. Pişirme kaplarınız doğrudan ısıtılır, dilediğiniz sıcaklıklar anında hayata geçirilir. Daha düşük enerji kullanıldığı için de pek çok açıdan verimlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.