WhatsApp ile yardım alın

Franke Active Plus Doccia Mutfak Armatürü, Stone Grey, Gri, Spiralli başlık

Barkod Kodu : 7612986146066
7.850 TL
14.600 TL

Franke Active Plus Doccia Spiralli Mutfak Armatürü, Stone Grey, Gri

+ L tipi armatür, Stone Grey (gri) renkli dış yüzey,
+ Prinç malzeme gövde,
+ Sağdan tek kumandalı, sıcak - soğuk ve karışık
+ Spiral hortumlu duş başlığı (yerinden çıkarılabilir başlık),
+ Seramik diskli kartuş,
+ Çelik örgü esnek tesisat bağlantı boruları,
+ 180 derece dönebilen gövde,

+ 35 mm (3,5 cm) standart montaj deliğine uygun,
+ 28 cm yükseklik, 24 cm genişlik,
+ En fazla 45 mm (4,5 cm) kalınlığında tezgaha/evyeye monte edilebilir,

Franke Active Plus Doccia Spiralli Mutfak Armatürü, mutfakta hem şık hem de fonksiyonel bir seçimdir. Çıkarılabilen spiralli başlığı sayesinde, evyeyi kolayca temizleyebilir ve istediğiniz yöne su yönlendirebilirsiniz. Seramik diskli kartuşu, suyun akışını ve sıcaklığını hassas bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Çelik örgülü ve esnek su tesisatı bağlantı boruları, basınca dayanıklı ve güvenilir bir bağlantı sunar. Armatürün gövdesi 180 derece dönerek evyenin her noktasına ulaşmanızı mümkün kılar. Franke Active Plus spiralli mutfak armatürü, kalite ve tasarımı bir arada sunan bir üründür. Renk ve yüzey seçenekleri olarak; Nero, Bianco, Stone Grey, Avena, Sahara, Oyster renklerinde granit kaplamalı ve Krom kaplamalı olarak mevcuttur. Ayrıca metalik mat siyah ve beyaz seçenekleri de bulunmaktadır.

Franke Active Plus Doccia Spiralli Mutfak Armatürüne daha uygun fiyata sahip olmak isterseniz, kampanyalı Franke evye ve armatür setlerine göz atabilir veya seçim konusunda yardımcı olamamız için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Kurulum / Montaj işlemleri: Mutfak armatürü, evyeler ve bu ürünleri aksesuarları gibi sıhhi tesisat işlemi gerektiren ürünlerin montaj ve kurulum işlemleri yetkili servisler tarafından ücretli olarak yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.