WhatsApp ile yardım alın

Teka JZC 64322 ABC BK E4 Ankastre Hibrit Ocak, Siyah, 60 cm, İndüksiyonlu ve Gazlı

Ürün Kodu : 112570203
Barkod Kodu : 8434778019889
28.143 TL

Teka JZC 64322 ABC BK E4 Ankastre Hibrit Ocak, Siyah, 60cm, İndüksiyonlu ve Gazlı,


+ 2 indüksiyonlu, 2 gazlı olmak üzere 4 pişirme gözü : Ocakta hem indüksiyonlu hem de gazlı olmak üzere toplam 4 pişirme gözü vardır. Bu sayede hem enerji tasarrufu yapabilir hem de farklı yemekleri aynı anda pişirebilirsiniz. İndüksiyonlu pişirme gözlerinin toplam gücü 3500 Watt değerindedir.

+ Schott Ceran seramik cam yüzey : Almanya merkezli Schott AG tarafından üretilen, dayanıklı, kolay temizlenebilir, enerji tasarrufu sağlayan bir seramik cam yüzeye sahiptir. Bu yüzey, ocağa şık ve modern bir görünüm kazandırır.

+ ExactFlame teknolojisi : Bu teknoloji sayesinde, gazlı pişirme gözlerinin alev yoğunluğunu en yüksek hassasiyetle görebilir ve 1'den 9'a kadar bir güç aralığı seçebilirsiniz.

+ MultiSlider dokunmatik kontrol paneli : Bu panel, ocağın indüksiyonlu pişirme bölgesini kontrol etmenizi sağlar. Parmağınızı kaydırarak veya ihtiyacınız olan güce basarak istediğiniz pişirme gücünü kolayca ayarlayabilirsiniz.

+ Power Plus özelliği : Bu özellik, indüksiyonlu pişirme gözlerinin gücünü artırarak daha hızlı ve verimli bir pişirme sağlar.

+ Bağımsız elektronik zamanlayıcı : Bu özellik, indüksiyonlu pişirme gözleri için ayrı ayrı zaman ayarlamanızı ve pişirme süresini takip etmenizi sağlar.

+ Güvenlik kilidi : Ocağın yanlışlıkla açılmasını veya ayarlarının değiştirilmesini engeller.

+ Kalan ısı göstergesi : Ocağın indüksiyonlu bölgesinin hala sıcak olduğunu size bildirir.

+ Otomatik ateşleme : Gazlı pişirme gözlerini otomatik olarak ateşlemenizi sağlar. Çakmağa ihtiyacınız yoktur.

+ Otomatik gaz kesme : Gazlı pişirme gözlerinin alevi söndüğünde veya kesildiğinde gaz akışını otomatik olarak keser. Böylece gaz kaçağı riskini önler.

+ Döküm ızgaralar : Ocağın gazlı pişirme gözlerinde bulunan döküm ızgaralar, dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Her tava için uygun bir destek sunar ve tavaları bir gözden diğerine kolayca kaydırmanızı sağlar.

Yüzey Ölçüleri: Genişlik 60 cm, Derinlik 51 cm, Yükseklik 10 cm dir.
Montaj Ölçüleri: Genişlik 56 cm, Derinlik 49 cm dir. Tezgaha gömülen kısım yaklaşık 6 cm dir.

*** Bu ürünün kutu açılımı, montaj ve kurulum işlemleri Teka yetkili servisleri tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ürün adresinize teslim edildikten sonra Teka çağrı merkezini arayarak randevu almanız gereklidir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.