WhatsApp ile yardım alın
Müşteri Hizmetleri Soru Sor
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu
Aradığınız cevabı bulamadıysanız
bize yeni bir soru sorabilirsiniz..
Soru Sor
1- Kargo ve Teslimat

Ankastreal.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile teslim edilmektedir.

1.000,00 TL ÜZERİ TÜM TÜRKİYE'YE KARGO BEDAVA kampanyamız ürün gruplarına ve teslimat bölgelerine göre değişkenlik göstermektedir.


Siparişinizin durumunu Üye girişi / Siparişlerim sayfasından kontrol edebilirsiniz. Siparişlerim sayfasından sipariş numaranızı, kargo bilgisi ve takip numaranızı görebilirsiniz. Gönderildi durumunda görünen siparişlerinizin kargo takip numarası bir süre sonra yansımaktadır.

Siparişinizi teslim alırken dikkat etmeniz gereken hususlar;

Sitemizden verdiğiniz siparişinizde bulunan ürünler size ulaştığında sipariş verilen ürünü teslim için gelen kargo görevlisi yanınızdayken; Sipariş verdiğiniz ürünle, size teslim edilen ürünün, kod numaralarının tutup tutmadığını, daha sonra teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açarak, Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik söz konusu ise kargo tutanağı hazırlatarak bize geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz.

Ankastreal.com satışını yapmakta olduğu tüm ürünleri, siz değerli müşterilerimize ulaştırılmak üzere satıcı firmalardan alınması ve kargo firmasına teslim edilmek üzere paketlenmesi ve hazırlanması anında hasar kontrolünden geçirmektedir. Firmamızdan hiçbir ürünün hasarlı olarak gönderimi yapılma ihtimali yoktur. Fakat niteliği itibariyle (cam eşya, elektrikli cihazlar gibi kırılgan yapıya sahip ürünler vb.) hassas ürünler, direkt taşıma esnasında düşürülebilen veya kargo yüklemesinden kaynaklanan hasarlar olabilmektedir. Bu tip durumlarda yapmanız gerekenler;

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve kutuda herhangi bir hasar yırtık ve ezilme söz konusu olması durumunda teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlaması yönünde uyarınız. "Hasar Tespit Tutanağı"kargo görevlisi ile karşılıklı olarak gün ve saat belirterek imzalanmalı, hasarlı kolinizi tutulan tutanakla beraber bir nüshasını siz alarak kargo görevlisine iade ediniz. Konu ile ilgili bize bilgi vererek Size tarafımızdan yeni ürünün derhal gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık veya darbeli olduğunu fark ettik ne yapmalıyız?

Kargo firmasının görevi Ankastreal.com'dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında; teslim aldığınız gün içinde kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir. Eğer kargo şubesinden gerekli yardımı alamaz iseniz bize bilgi vermenizi rica ederiz.

Elinize hasarlı ulaşan ürününüzü size teslimatı yapan kargo firması ve hasar tespit tutanığı ile ulaştırmanız sonucunda, değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacak ve tarafınıza tekrar sevkiyatı gerçekleştirilecektir.

2- Siparişimi Farklı Kredi Kartlarıyla Parçalı Olarak Ödeyebilirmiyim ?

Siparişinize ait ödemenizi farklı kredi kartlarıyla parçalı olara ödeyebilirsiniz. Bu işlkem için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinizle giriş yaptığınızda sayfanın üst kısmındaki BANA ÖZEL linkine tıklayınız.Açılan sayfada kredi kartıyla ödeme başlığı altından ödemek istediğiniz tutarı yazarak ödemenizi yapmak istediğiniz kredi kartı koşullarını görebilir ve ödemenizi buna göre yapabilirsiniz.

Ödemelerinizi tamamladıktan sonra hesabınıza yüklenen bakiyeyi siparişinizin ödeme sayfasından CARİDEN ÖDEME şeklinde kapatabilirsiniz.

3- Ön Sipariş Nedir?

 Ön Sipariş Nedir?

İnternet sitemizde görmüş olduğunuz tüm ürünlerin yetkili satıcısı olmamız dolayısı ile firmaların isteği doğrultusunda katalogda yer alan tüm ürünleri sitemizde sergilemekteyiz. Kendi depolarımızda olmayan ürünleri 2-3 iş günü içerisinde firmalardan temin ediyoruz. Fakat bazı durumlarda firma, ürünü tedarik etmekte, üretmekte veya ithalinde gecikme yaşadığında ürünler de stoklara gecikmeli olarak giriyor. Bu gibi durumlarda firmalar bizleri bilgilendiriyorlar ve bir termin (Stoğa Giriş) tarihi bildiriyorlar. Bu şekilde olan ürünlerin detayında stoğa giriş tarihini özellikle belirtiyoruz ve ürüne ön sipariş ibaresi koyuyoruz.

Bu ürünler stoklara girdiği zaman öncelik ilk sipariş verende olacak şekilde bayilere dağıtılıyor. Bu yüzden bu ürünlerde önceden sipariş vermiş olmak önem kazanıyor.

İşte bu ileri tarihli stoklara girecek ürünü (stoğa giriş tarihi size uyuyorsa) ön sipariş olarak satın aldığınızda verilen siparişiniz ile satın alınan ürün için siparişinizi 0 garanti altına almış olursunuz. Ürünün stok girişi öncesi ya da sonrası tükenmesi siparişinizi etkilemez. Ön siparişli olarak kredi kartı ile ya da havale yaparak satın aldığınız ürünlerde satın alma tarihinizden sonra oluşacak fiyat değişikliklerinden etkilenmezsiniz. 

Ön sipariş ile satın alınmış ürünler, stok girişini takip eden ilk iş gününde adresinize kargolanır.

4- Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Ankastreal.com da sipariş vermek birkaç birkaç basit adımdan ibarettir.Satınalmak istediğiniz ürünleri alışveriş sepetine ekler , fatura ve teslimat bilgilerini doldurarak güvenli ödeme sayfalarımızdan ödeme tercihlerinizi belirler ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sepete Ürün Ekleme;

Bir ürünü satın almak için , ürünü incelediğiniz sayfada butonuna basınız.Almak istediğiniz ürünün adeti 2 ve daha fazla ise oklar aracılığıyla adet artırabilir,azaltabilirsiniz.

Sepet;

Sayfanın sağ üst köşesinde  sepete tıklayarak ,seçmiş olduğunuz ürünleri kontrol edebilir.Adet değişikliklerinizi ve ürün silme işlemleriniz gerçekleştirebilir,Kupon ve hediye çeki kullanımız için Ankastreal tarafından size iletilen kodları  indirim kodu alanıma girerek sepetiniz güncelleyebilirsiniz.

Satın al butonuna basarak Ankastreal üye olarak veya üye olmadan alışverişinize devam edebilirsiniz.

Fatura ve Teslimat Bilgileri ;

Fatura ve teslimat adreslerinizi girebilir,yeni ekleyebilirsiniz.Fatura ve Ürün teslimatlarınızın size doğru zamanda ulaştırılabilmesi için lütfen adres bilgileriniz tam ve eksiksiz olarak giriniz.

Ödeme ;

Ankastreal.comdan Kredi Kartı Peşin,Kredi kartı Taksit Havale/EFT ,Paypal ile alışveriş yapabilirsiniz.Anlaşmalı olduğumuz bankaların taksit avantajlarından yararlanabilir.Diğer banka kartlarıyla peşin ödeme yapabilirsiniz.İşlem tercihinizi yaparak  butonuna basınız. Açılan banka ekranına Kredi Kartı bilgileriniz eksiksiz doldurunuz. Cep telefonuza gelicek olan 3d secure şifresini girerek güvenli alışverişinizi tamamlarsınız.

Havale / Eft kısmından, ödemenizi yapacağınız banka bilgilerini seçebilirsiniz.Havale / Eftlerinizde sipariş numaranıza dikkat etmenizi rica ederiz.Havale / Eft ödemenizi yaptıktan sonra tarafımıza bildirerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.