WhatsApp ile yardım alın
Müşteri Hizmetleri Soru Sor
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu
Aradığınız cevabı bulamadıysanız
bize yeni bir soru sorabilirsiniz..
Soru Sor
1- Neden Üye Olmalıyım ?

Sitemizin üyelik avantajları nelerdir?

Sitemizde yapılan tüm yeniliklerden, kampanyalardan ve yeni ürünlerden ilk üyelerimizin bilgisi olur. Sitemize Üye olduğunuzda; siz de ilgi alanlarınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz ve size özel düzenlenen promosyonel kampanyalardan yararlanma fırsatı elde edersiniz. Ayrıca yeni üye olan tüm müşterilerimiz hediye puan kazanmaktadır. Sitemizden verdiğiniz siparişlerinizden kazandığınız E-puanların yanında, sitemizdeki ürünlere yaptığınız yorumlar ve tavsiyelerden veya katıldığınız anketlerimizden ekstra puan kazanırsınız.
Üyelik için ücret talep edilmemektedir. Yeni  Üyelik Girişi İçin Tıklayın

2- Üye Giriş ve Şifre İşlemleri ?

Sitemize üye olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile ana sayfamızda yer alan Üye Girişi bölümünden sisteme giriş yapabilirsiniz.

ŞİFREMİ UNUTTUM

Hesabınıza giriş yapamıyor ya da şifrenizi unuttuysanız, üye girişi altında yer alan şifremi unuttum 'a tıklayarak yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. ekrana açılacak bölüme, üye olurken kullandığınız mail adresinizi girerek gönder butonuna tıklayınız.

Mail adresinize Gönderilen linki tıklayarak ekranda yer alan yeni şifreniz ile ana sayfada yer alan üyelik girişi kısmından giriş yapabilirsiniz. Yeni şifreniz, aynı zamanda e-posta adresinize de gönderilecektir.

 

3- Hesabımı Nasıl Yönetebilirim ?

Kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra, Sitemizin sol üst köşesinde bulunan Bana Özel linkine girerek, kullanıcı bilgilerinizi güncelleyebilir ve üyeliğinizle ilgili tüm işlemleri buradan gerçekleştirebilirsiniz.

4- TC Kimlik Numarası Neden Gereklidir ?

03.04.2015 tarihli 28961 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Vergi Usul Kanununla zorunlu hale getirilmiştir.

'' ÖKC fişi müşteri nüshasında bulunacak bilgiler aşağıda sayılmaktadır.

a) Baş tarafta mükellefin faaliyetinde kullandığı ve bankacılık sistemlerinde kayıtlı olan işletme adı (tabela unvanı), adı soyadı/unvanı, adresi, bağlı olduğu vergi dairesi ve vergi kimlik/T.C. kimlik numarası ile telefon numarasının kolaylıkla yazılabileceği ve gerektiğinde güncellenebilecek bir kısım yer alır.   ''

5- Üye Olmadan Alışveriş Yapabilirmiyim ?

Ankastrealdan üye olmadan ve üye olarak alışveriş yapabilirsiniz.Ancak üye olmanın size sağladığı avantajlardan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

6- Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim ?

Ankastreal.com dan üyelik işlemlerinizin iptalini istiyorsanız, info@ankastreal.com ' a mail atabilir veya iletişim sayfamızdan mesaj gönderebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.