WhatsApp ile yardım alın
sadsad x
asdasd
Artinox Showroom

ARTINOX CENTER-ANKASTRE MERKEZİ

DÜNYANIN LİDER ANKASTRE MARKALARINI BİRARADA GÖRÜN ZAMAN KAZANIN

Türkiye'nin ilk ve tek, Avrupa standartlarının üzerinde ankastre merkeziArtinox Center olarak; ankastre cihazların gerek fonksiyonel özellikleri gerekse kendi içlerindeki harmoniyi göz önüne alarak ve aile mantığı ile birleştirerek mutfaklarda bugüne dek sadece mutfak mobilyaları ile sağlanmaya çalışılan uyumu ilk kez, yüksek teknoloji ürünü ve dünyanın önde gelen ankastre markaları ile buluşturarak yakalanabilmesini sağlamaktayız.


Aradığınız ankastre cihazlarını; alışveriş keyfini maksimumda yaşayacağınız, tüm ankastre ürünleri, marka, model zenginliği içinde bulabileceğiniz, uzman ve profesyonel personellerimiz ile ürünler hakkında her soruya detaylı yanıt alabileceğiniz, çağdaş mutfakların vazgeçilmez tamamlayıcıları olan ve dünyanın önde gelen markaları, Siemens, Electrolux, Teka, General Electric, Hotpoint Ariston, Silverline, Vestel, AEG Electrolux, Hoover, Dominox, Zanussi, Bosch, Franke ve Whirlpool'un; ankastre mutfak cihazları ve solo beyaz eşya ürünleri; ankastre fırın, mikrodalga, bulaşık makinası, ocak, buzdolabı, şarap dolabı, davlumbaz, çamaşır makinesi, evye ve armatürlerin 600 den fazla ürününü sergilediğimiz Artinox Ankastre Merkezimizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türkiye de bir ilki gerçekleştirerek dünyadaki lider ankastre markalarını online satışla birlikte, 2007 yılından itibaren Bağdat Caddesi Kızıltoprak'taki 500 metrekarelik 2 katlı geniş showroom'unda siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmakta idik. 2012 yılının sonundan itibaren de Ümraniye Y.Dudullu'daki 600 metrekarelik 3 katlı mağazamıza taşındık. Mağazamızın her katında yetkili satıcısı olduğumuz markaların standlarında her model ankastre cihazları görmek mümkün. Özellikle Avrupa'daki emsallerimizden bile daha ileri sunum ve hizmet anlayışımız, teknik donanımlı personelimiz, müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını anlayarak; tasarım, özellik ve fiyat alternatiflerini bir arada sunarak hem zaman hem de bütçenize kazandırıyoruz...

Ankastre mutfak cihazları ve solo beyaz eşya ürünleri; ankastre fırın, mikrodalga, bulaşık makinası, ocak, buzdolabı, şarap dolabı, davlumbaz, çamaşır makinesi, evye ve armatürlerin 600 den fazla ürününü sergilediğimiz Artinox Ankastre Merkezimizde kolaylıkla bulabilir, görerek ve inceleyerek satın alabilirsiniz.
İstanbul trafiğinde mağaza mağaza gezerek, ürünleri hayalinizde canlandırarak karıştırmamaya çalışmak yerine, Ümraniye Y.Dudullu'daki 600 metrekarelik 3 katlı mağazamıza gelerek, Dünya Markalarının tüm ürünlerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Özellikle Avrupa'daki emsallerimizden bile daha ileri sunum ve hizmet anlayışımız, teknik donanımlı personelimizle, müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını anlayarak; tasarım, özellik ve fiyat alternatiflerini bir arada sunarak hem zaman hem de bütçenize kazandırıyoruz
Misafirlerimize, nefis kahve kokan özel cafe-barımızda sıcacık kahve sohbetleri ve tüm markaların özelliklerini bilen müşteri memnuniyeti odaklı, deneyimli personelimiz eşliğinde en kaliteli hizmeti ve en fazla çeşidi sunmayı ilke edinmiş olan Artinox Center, düzenlediği kampanyalarıyla, çok uygun ödeme koşul ve alternatifleriyle kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sahip olmanız için hizmet vermektedir.

Mağaza satışında verdiğimiz hizmet anlayışını online satışta da gerçekleştiren Artinox Center, www.ankastreal.com web sitesinden de markalar ve ürünler arasında filtreleme yaparak, gerçek ihtiyacınızı belirlemenizi ve doğru ürünü en ekonomik fiyat ve ödeme seçenekleri ile almanızı sağlamaktayız. Beğendiniz bir ürünün tamamlayıcı olan diğer ürünlerini, aksesuarlarını görebileceğiniz gibi, aynı zamanda mağazamızda uyguladığımız tüm kampanyaları da Türkiye'nin neresinde olursanız olun online satış sitemizden güvenle alma imkanına sahipsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.