WhatsApp ile yardım alın

Küçük ev aletleri ile ilgili faydalı bilgiler

- Kaynama Anında Emniyet İçin Otomatik Kapanma nedir?
* Bu özellik sayesinde su kaynama noktasına ulaştığı anda cihaz elektriğini kesiyor ve enerjiden tasarruf sağlıyor.


 

- Aroma Koruma Sistemi nedir?
* Özel termos dizaynı ve yalıtımı sayesinde kahvenin tazeliğini daha uzun süre korur.


 

- Mavi Led nedir?
* Işıklı düğme sayesinde, yarım veya dolu termos kullanımında aroma seçimi yapabilmektedir. 3 kademeli aroma sayesinde de kahveler hafif, orta veya sert aromalı olacak şekilde her zevke göre hazırlanabiliyor.


 

- Tozdan Koruma nedir?
* Şık kapak tasarımı sayesinde hijyenik kullanım sağlar.


 

- Hafıza (Memory ) nedir?
* Fonksiyonu: Memory fonksiyonu sayesinde zevkinize en uygun kızartma ayarı hafızaya alınabiliyor.


 

- LC gösterge nedir?
* 11 farklı kızartma kademesi ve kalan süre göstergesi: Cihazın LC göstergesi sayesinde ekmeklerin kaç dakikada kızaracağı ve geriye kalan süre ekran üzerinden görülüyor.


 

- Emniyet İçin Otomatik Kapanma nedir?
* Devrilme durumunda veya ekmek dilimi sıkıştığında cihaz otomatik olarak kapanır.


 

- Cooltouch El Yakmayan Dış Yüzey nedir?
* Özel yalıtımı sayesinde ısıyı dış yüzeye yansıtmaz.


 

- Moment ve Auto-Moment ( Anlık Çalıştırma ) Fonksiyonları nedir?
* Moment fonksiyonunda cihaz yüksek devirde çalıştırılırken, Auto -Moment konumunda dinlendirilerek çalıştırılır.


 

- Sıcak Tutmayı Sağlayan Entegre Isıtma Teli nedir?
* Kızartılan ekmekleri sıcak tutarak, kurumalarını engellenir.


 

- Kırıntı Çekmecesi Özelliği nedir?
* Bu özellik sayesinde ise kızartılan ekmek kırıntıları bir tepside toplanıyor. Kolayca çıkartılan bu bölüm sayesinde hem hijyen hem de kolay temizlik sağlanıyor.


 

- Elektronik Sensör nedir?
* Ekmek kızartma makinelerinde bulunan bu özellik , ısı seçimine ulaşıldığı an sensörün bunu algılamasını ve çalışmayı durdurmasını sağlar.Bu sayede ekmek her seferinde aynı derecede yanmadan kızartılmış olur.


 

- Buz Çözme Özelliği nedir?
* Düşük ısıda derin dondurucudan çıkarılmış ekmeklerin önce buzlarının çözülmesi bu özellik sayesinde sağlanır.Bu da ekmeğin istediğiniz ölçüde kızarması için düşünülmüş diğer bir ayrıntıdır.


 

- Göstergeli Diyalog Paneli nedir?
* Gayet net okunabilen, şeffaf, göstergeli diyalog paneli sayesinde suyun sertlik derecesini,kahvenin sıcaklığını ve daha birçok özelliği programlayabilirsiniz.
Demleme aşamasının performansını arttıran Termoblok Pompalı Basınç Sistemi (15 bar)


 

- AromaWhirl Sistemi nedir?
* Kahve makinelerimizde bulunan AromaWhirl sistemi, güçlü dairesel hareketlerle kahveyi cihaz içerisindeki sıcak suyla daha iyi nüfuz ettirerek, daha iyi kaynaşmasını ve çözülmesini sağlar.Yenilikçi AromaWhirl sistemi, kahve severleri içtikleri ker fincanla yeniden büyüleyen bir lezzet zenginliği yaratır.


 

- Fincan Isıtıcısı nedir?
* Kahvenin sıcaklığın daha uzun süre korunması ve aromasını tam anlamıyla geliştirebilmesi için kullanacağınız fincanlar entegre ön ısıtma sistemiyle optimum sıcaklık derecesine getirilir.


 

- Su Sertlik Ayarı nedir?
* Cihazın su haznesindeki suyun sertlik derecesini ayarlayan özellik


 

- Otomatik Temizleme Programı nedir?
* Bu özellik sayesinde cihaz her açılışta kendini otomatik olarak temizler.


 

- Otomatik Olarak Kapanma nedir?
* Su kaynama noktasına ulaştığında, kapağı açıldığında veya yerinden kaldırıldığında emniyet için cihaz otomatik olarak kapanır.


 

- Çıkartılabilir Servis Tepsisi nedir?
* Mükemmel bir kahve servisi için makineyle uyumlu çelik servis tepsisi zarif biçimi,pratikliği ve sağlamlığıyle hizmetinizde olacaktır.


 

- Otomatik Kireç Çözme Programı nedir?
* Cihazın göstege panelinde kireç uyarı ışı yandığında kendi kendini temizlemesini sağlayan özellik

Daha sağlıklı kızartmalar yapmanızı sağlayan "CoolZone" özellikli TG 97300 model fritöz sayesinde sofralarınız artık farklı lezzetlerle dolup taşacak. Yağın uzun süre kalmasını garanti eden bu özellik sayesinde kızartma sepetinden düşen yiyecek parçaları "CoolZone" diye adlandırılan bölümde yanmadan ve yağı kirletmeden kalır.


 

- Dara (ekleyip-tartma) fonksiyonu nedir?
* Ağırlığı tartılan malzemenin üzerine başka bir malzeme daha eklendiğinde ilk tartılan malzemenin ağırlığı elektronik tartı tarafından hafızaya alınır ve miktar sıfırlanır. İkinci eklenen malzeme de tartılarak toplam ağırlık tartı tarafından gösterilir.


 

- Titanium-glissse nedir?
* Problemsiz ütüleme konusunda en büyük yardımcınız.

Titan içeren alüminyum çekirdeklerinden oluşan seramik taban sayesinde Siemens ütüleri daha sert, daha düz ve daha uzun ömürlü. Benzersiz bir şekilde çamaşırların üzerinden kayan bu malzeme ile ütüleme işlemi artık çok kolay. Ne kiri üzerinde uzun süre barındıran, ne de düğme ve fermuar nedeniyle çizilmeyen bu ütülerle hayatınız eskisinden daha rahat.


 

- Granit-Glissee nedir?
* Kaygan ve çizilmeye karşı son derece dayanıklı emayeden üretilmiş olan Granit-Glissee ütülerde bulunan metal kenarlar yanlardan gelecek darbelere karşı cihazınızı koruyor. Tabanda oluşan kirler ise bir kazıyıcı veya kaşık kenarı ile rahatlıkla temizlenebiliyor.


 

- Dayanıklı Ve Kullanıcı Dostu: Inox-Glissee nedir?
* Çizilmeye karşı son derece dayanıklı olan bu çelik taban ile ütünüz mat görünümü ile çamaşırların üzerinden son derece iyi bir şekilde kayar. Isıtılmış durumdayken pamuklu bir kumaş havlu ile bu ütüyü kolaylıkla temizleyebilirsiniz.


 

- Rüştünü İspatlamış Çözüm: Çelik Taban nedir?
* Keten ve pamuklular üzerinden son derece iyi bir şekilde kayabilen çelik tabanlı ütüler dayanıklıkları ile göz dolduruyor.


 

- İyi: Alümiyum Taban nedir?
* Isıyı en iyi şekilde aktaran alüminyum taban, her türlü ısı ayarında aynı derecede iyi ütüleme sonucu sağlar.


 

- Air System nedir?
* Rezistans ve ütü tabanı arasında bulunan hava bölümü ideal ısı dağılımı yaparak her türlü kumaşı hassas ve itinalı ütüleme olanağı sunmaktadır.


 

- Anti-Calc Kireç Arıtma Sistemi nedir?
* Cihazın tabanında kireç birikmesini engelleyen ve ütünün daha uzun süre aynı performans ile çalışmasını sağlayan sistem.


 

- Damlama Emniyeti nedir?
* Bu sistem sayesinde ısı ayarı ne olursa olsun ütü haznesindeki suyu buharlaştırıp tabanından su akmasını engeller ve en düşük ısı seçimlerinde bile buhar kullanımına imkan sağlar.


 

- Autoshut Off nedir?
* Ütü çalışır halde belirli bir süre hareket ettirilmezse, yatay veya yan yatmış pozisyonda 30 saniye, dikey pozisyonda 8 dakika sonra otomatik olarak kendi kendine elektriğini keser ve kapanır.


 

- SX3 Double Stream Teknolojisi nedir?
* Geleceğin teknolojisini yansıtan şeffaf kabini ile göz alıcı bir tasarıma sahip olan yeni SX3 serisi, hava akımını kendi içerisinde 250 km/h'ya kadar yükseltecek kiri ve tozu özel haznesinde biriktiriyor. 2,5 litre toz kapasitesiyle geniş bir iç hacim sunan hazne, ayrıca çok kolay çıkartılıp temizlenebiliyor.


 

- Dual Filtreleme Teknolojisi nedir?
* Evinizde veya ofisinizde Siemens'in dual filtreleme teknolojisi ile her temizlik işlemine en uygun filtreleme teknolojisini aynı elektrikli süpürge üzerinde uygulayabilirsiniz.
Hem toz torbalı, hem de 'cycletech' toz haznesi seçeneğini arzunuza göre kullanabilirsiniz. Toz torbası % 99 oranında tüm tozu, kiri emer ve hijyenik kilit sistemine sahiptir.
Bu nedenle evlerde eşsiz temizliğin garantisi MEGAFilt Super TEX'i (toz torbası) veya ortamdaki talaş ve diğer benzer nitelikteki tozları her koşulda aynı performansla emen 'cycletech' toz haznesini tercih edebilirsiniz.


 

- Ultra Air II - Hijyen Filtreleme (Mikro Filtre) nedir?
* Mikro filtre sayesinde süpürme işlemi sırasında cihaz dışına üflenen hava en az ortam havası kadar temizdir.


 

- Ultra Air Active - Hijyen Filtreleme nedir?
* Bu filtreleme özelliğine sahip Siemens Elektrikli Süpürgelerinde ise, filtreleme sistemi olarak bulunan mikro filtre, aktif karbon tabaka ile güçlendirilmiştir.


 

- Ultra Hepa - Hijyen Filtreleme nedir?
* Çok katlı filtreleme özelliğine sahip HEPA filtre, sigara dumanını ve en ufak toz zerreciklerini bile emer.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.