WhatsApp ile yardım alın
sadsad x
asdasd
Seçim Asistanı

ANKASTRE ÜRÜN SEÇİMİ YAPARKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Ankastre ürün seçimi yapılırken, montaj bilgisi, cihazların birbiri ile ve aynı zamanda mutfağınızla olan tasarım ve montaj uyumu dikkat edilmesi gereken en önemli konulardır. Bununla birlikte cihazların ihtiyacınız olan özelliklere sahip olup olmadığı ve en az bedeli ödeyerek en fazla faydayı nasıl elde edebileceğinize dikkat etmelisiniz. Unutmayın ki ödeyeceğiniz parayı ürünü oluşturan metal, cam, plastik parçalara değil, daha çok bu üründen elde edeceğiniz faydaya ödemektesiniz.

SATIN ALACAĞIM MAĞAZA ANKASTRE ÜRÜNLERDE UZMAN MI ?

Alacağınız ankastre cihazlarda Öncelikle İhtiyacınızı doğru şekilde belirlemeniz gerekmektedir. Almış olduğunuz ankastre cihazların kullanımı esnasında, pişirme veya yıkama işlemlerinde, performans ve pişirme kalitesi olarak her zaman doğru ve kaliteli sonuca ulaşmayı ancak doğru ürünleri satın alarak sağlayabilirsiniz. Cihazların kullanımında, ihtiyacınız olan özelliklere sahip cihazları belirlerken, satın almak istediğiniz satış noktası, ankastre ürünler satan uzman bir mağaza mı? Yoksa sadece kar amaçlı, bir çok farklı ürün gruplarını satan, ankastre ürünleri de çeşit olarak satışını gerçekleştiren, bir satış noktası mı? dikkat edilmesi gereken önemli konudur. ARTİNOX CENTER , ankastre cihazlar üzerine uzman, TÜRKİYE'nin ilk ve tek firmasıdır.

İHTİYACIMA CEVAP VERECEK DOĞRU ÜRÜNLERİ NASIL BELİRLEMELİYİM ?

İhtiyaçlarınızı belirlerken size ankastre ürünlerde uzman bir firma ve satış yetkilisi yardımcı olmalıdır. Bunu yaparken; mutfak dolabı üzerinde yer alan ankastre ölçülerini, tarz, tasarım renk ve detaylarını, yemek pişirme alışkanlıklarınızı, evde yaşayan kişi sayısını, ürünleri aktif olarak daha çok kimin kullandığını, misafir gelme sıklığını, yemek alışkanlıklarının yöresel olarak değişiklikler gösterdiğini de dikkate alarak belirlemesi gerekir.

NASIL BİR TUTUM VE DAVRANIŞ İÇİNDE OLMALIYIM ?

Bir markaya bağlı kalarak seçimlerinizi sınırlandırmak yerine, bu bilgiler ışığında ve bütçeniz dahilinde, ihtiyaçlarınızın tümüne cevap verecek çok daha fazla performans ve fayda elde edeceğiniz şık tasarımlı ürünlerin size sunulmasına olanak sağlayacak uzman satış noktalarını tercih etmelisiniz. Unutulmamalı ki, ucuza almak değil, kaliteyi ucuza almak önemlidir.

TÜM BU HİZMETLERİ NEREDE BULABİLİRİM ?

ARTINOX CENTER'ın şu an incelemekte olduğunuz online satış sitesi www.ankastreal.com'da, sektöründe bir ilki gerçekleştirerek, geliştirmiş olduğu ürün seçim asistanı sayesinde, ihtiyacınızı belirleyecek seçenekleri size sunarak, seçim yapmanızı ve bu seçim sonrasında tüm markalar arasından belirlemiş olduğunuz özelliklere sahip ürünleri filtreleyerek tasarım ve fiyat olarak karşılaştırmanızı sağlamaktadır.

Ayrıca NatoYolu Caddesi üzerinde Yukarı Dudullu'da bulunan 600m2'lik mağazasında tüm marka ve modelleri görerek ve dokunarak incelemek isteyen siz değerli müşterilerine, uzman personeli ile seçimleriniz konusunda profesyonel destek vermektedir. Her zaman müşterilerinin menfaatlerini ön planda tutan, gerek satışta, gerekse satış sonrasında en iyi hizmetle, en iyi ürüne, en uygun fiyata ulaşmanızı sağlayan, satışta olduğu kadar satış sonrasında da her zaman sizin yanınızda olan, çalışma anlayışı ve ilkeleriyle hizmet vermektedir.

Siz de hak ettiğiniz değer ve hizmet anlayışı ile alış veriş yapmak için ARTINOX CENTER'ı tercih edin!
Karlı, huzurlu ve mutlu kalın.

SEÇİM ASİSTANI İÇİN TIKLAYINIZ !


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.