WhatsApp ile yardım alın

Davlumbazlar ile ilgili faydalı bilgiler

- 10 dk yogun çalışma nedir?
* Eğer mutfakta fazla yemek buharı varsa ve sizin mutfağınızda işiniz bitmişse 10 dakika yoğun havalandırma kademesiyle mutfağınızın havası temizlenir ve süre bittiğinde cihaz kendini otomatik olarak kapatır.


- Çift Akışlı hava emiş sistemi nedir?
* Çift yönlü fan çalıştıran motor vardır.bu motor sayesinde çift akışlı emiş sağlanır ve enerji tasarrufu yapılır.


- İnterval devre nedir?
* Bu devre sayesinde cihazınız her saat mutfağınızı 5 dakika havalandırır.Bu sayede mutfağınızdaki hava temiz kalır.


Hava Dolaşımlı Sistem nedir?
Baca bağlantısı olmayan mutfaklarda kullanılan hava dolaşımlı sistem mutfaktaki kirli havayı metal ve aktif filtreden süzüp, temizlenmiş bir şekilde mutfağa geri verir.


 

Hava Çıkışlı Sistem nedir?
Mutfaktaki kirli havayı metal filtreden süzüp bir baca aracılığıyla dışarıya veren hava çıkışlı sistem ise, baca bağlantısı olan mutfaklarda tercih edilen bir yöntemdir.


 

Yoğun Havalandırma nedir?
Eğer mutfakta fazla yemek buharı varsa, yoğun havalandırma kademesi devreye sokulur. Böylelikle maksimum hava tahliye edilmiş ve temizlenmiş olur.


 

Kademeli Havalandırma nedir?
Kimi cihazlarımızda ilgili kademe ürünümüz tarafından otomatik olarak belirlenebilirken, kimilerinde ortam kirlilik oranına göre kullanıcının manuel olarak kademeyi belirlemesi gerekmektedir.


 

Çift Motor nedir?
Aynı gövde hacmi içersine yerleştirilmiş çift motor sayesinde daha fazla hava tahliye edilir ve temizlenir.


PiezoTouch Kontrol nedir?
PiezoTouch Kontrole sahip düz alanı kontrol paneli üzerinden cihazınızı tuşlara dokunarak rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Oluşan düz alan sayesinde aynı zamanda yağlar istemediğiniz kenar ve köşelerde birikmezler ve cihazınızın temizliği kolaylaşır.


 

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilen Metal Filtre nedir?
Özellikle yemek buharını ve yağ partiküllerini absorbe eden söz konusu filtre, satın alacağınız cihazın modeline göre ya klorsuz işlem görmüş elyaftan, ya da metal bir filtreden üretilmiştir.


 

Çift Motorlu Sürgülü Aspiratörler nedir?
Daha güçlü bir performansla ve düşük motor devriyle, çok daha sessiz çalışır.


 

Sensör Otomatiği nedir?
Cihazın yanlarında bulunan entegre ultrasonlu sensörler tencereden çıkan duman ve buharı algılayarak cihazın performansını otomatik olarak ayarlar.


 

Elektronik Filtre Doluluk Göstergesi nedir?
Bu sistem, filtreniz dolduğunda aktif filtrenizi değiştirmeniz veya yıkamanız gerektiğini elektronik olarak hatırlatır.


 

Aralıklı Havalandırma nedir?
Saat başı devreye giren bu sistem, istenmeyen kokuları giderir, mutfağınıza sürekli temiz hava girmesini sağlar.


 

Ek Çalışma Konumu nedir?
Bu fonksiyonu seçerseniz, havalandırmayı kapattıktan sonra ek çalışma kademesi otomatik olarak devreye girer. Cihazınız, birinci kademede 10 dakika daha çalışır ve yine otomatik olarak kapanır. Mutfağınızdaki hava temizlenene kadar cihazın başında beklemezsiniz.


 

SoftLight nedir?
Davlumbazlarımızdaki SoftLight fonksiyonunu devreye soktuğunuzda aydınlatma tüm gücüyle birden çalışmaya başlamaz. Aksine kısa sürede gücünü arttırarak en üst kademesine ulaşır. Kapatıldığında ise yine aynı şekilde kademeli olarak kapanır.


 

Dimm Fonksiyonu nedir?
Cihazlarımızda bulunan Dimm Fonksiyonu sayesinde aydınlatmayı kişisel isteğinize göre loş veya çalışmak için yeterli gördüğünüz aydınlatma seviyesinde ayarlayabilirsiniz.


 

Greentech davlumbaz nedir ?
 
%70 daha az enerji tüketimi %18 daha az ses
EBM motor sistemi ile son derece sessiz çalışan greentech davlumbazlar,DCmotor avantajıyla elektrik tüketiminde %70 'e varan enerji tasarrufu sağlıyor.Tam bir tüketici dostu olan bu ürünler,extra sessiz çalışma özelliği ile de yemek pişirmeyi keyifli hale getiriyor.Kullanma kılavuzları,kolileri ,geri dönüşümlü kağıtlardan hazırlanan;doğaya ve insana saygılı greentech davlumbazlar,mükemmel havalandırması ile maksimum performans segilerken daha az enerji tüketiyor.
Çift Aspirasyon nedir ?
İki camın dikey davlumbazlarda örtüşmesinden doğar ve davlumbazın daha etkili olmasını sağlar.
Steam Off System nedir ?
Davlumbazın altındaki ve etrafındaki buğu etkisini tamamen ortadan kaldırır. Girdaba benzeyen hareket ile ivme yaratıp buharın taşınması ve alınmasına yardımcı olacak şekilde hava püskürtür.
Airplane - Sessiz ve Görünmez Hava Geçidi nedir ?
Airplane teknolojisi sayesinde asma tavandaki fan ile davlumbaz arasında sessiz ve görünmez bir hava geçidi oluşturarak , davlumbaz boyunca yükselen duman ve buhar otomatik açılan fan tarafından çekilir. Fan ve davlumbaz arasında yükselen hava geçidi uzaktaki dumanı ve buharı da çekerek , mutfak boyunca havayı arındırır ve eşsiz bir konfor sunar.
Up & Down nedir ?
Up&Down teknolojisi mutfakta maksimum konfor ve kullanışlılık sunar; uzaktan kumanda ile çalıştırılan davlumbaz yavaşça ocağın üzerine inerek verimliliğini arttırır. Davlumbaza ihtiyaç duyulmadığında , sadece bir düğmeye basarak tavana kaldırılır.
Enerji Difüzör nedir ?
Uzun hava çıkışında ses seviyesini 3 dBA ya kadar azaltır ve % 30 daha yüksek davlumbaz verimliliğini garanti eder.
Nautilus Difüzör nedir ?
Natilus difüzör teknolojisi gelişmiş akışkan dinamiği ve optimize şekli sayesinde havanın kusursuz akışını sağlar. Üstelik 15 cm. derinlikte bile Nautilus inanılmaz derecede verimlidir. Nautilus difüzör üstün performansı ile C sınıfından A sınıfına geçiş sağlayan inanılmaz bir enerji verimliliğidir.
Anti Touch nedir ?
Parmak izi bırakmayan özel çelik davlumbazın her zaman temiz kalmasını sağlar.
Evo Difüzör nedir ?
Sıvı dinamikleri alanında gerçekleştirilen kapsamlı çalışmalar sayesinde enerji verimliliği , düşük güç tüketimi ve ses düzeyi bakımından mükemmel sonuçlar veren optimize bir geometriyle geliştirilmiştir.
Brushless nedir ?
Farçasız motor sayesinde önemli ölçüde enerjiden tasarruf edilirken , yüksek çıkış etkisi de sağlanır. En sık kullanılan orta düşük hız kademesinde % 85 daha düşük enerji tüketimi ve yüksek kademede % 35 düşük enerji tüketimi sağlar.
HFH nedir ?
Klasik karbon filtrelere kıyasla son derece etkili olan , özel aktif karbon filitreleme sistemi koku giderme performansını % 95 arttırır. Ses seviyesini yaklaşık 3 dBA kadar azaltır.
LED Light / Mikro LED nedir ?
Led ışık, pişirme alanında kusursuz ışık dağılımı , hoş ve rahatlatıcı yoğunlukta bir aydınlatma ve sadece 2W değerinde düşük enerji tüketiminiş birleştirerek güçlü ve ileri teknolojiye sahip bir aydınlatma sağlar.
Self - Start Nedir ?
Otomatik davlumbaz kunadası; Sıcaklık 35 dereceye çıktığında akıllı sensörler gerektiğinde davlumbazınızı otamatik olarak çalıştırır. A sınıfı enerji verimliliği , süper etkin hava emişi ve kolay temizlenen panel sayesinde mutfağımızın kusursuz görünmesini sağlar.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.